Media-Cast Logo

Media-CastİYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Acur: Serdar Mahallesi’nin Sesine Kulak Verin

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Acur: Serdar Mahallesi’nin Sesine Kulak Verin

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Acur: Serdar Mahallesi’nin Sesine Kulak Verin

İYİ Parti İl Başkanı Nusret Acur, İl Başkan Yardımcısı Ufuk Turan’la birlikte Serdar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Serdar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti İl Başkanı Nusret Acur, Serdar Mahallesi’nde ara yollara itfaiyenin bile giremediğini ifade ederek, “Başta kentsel dönüşüm olmak üzere Serdar Mahallesi’nin sorunlarını çözün. Mahalle halkı hak ettiği gibi yaşamak istiyor” dedi. İYİ Partililere Serdar Mahallesi Muhtarı Ümit Yılmaz da eşlik etti. Nusret Acur, mahalleyi karış karış gezip Muhtar Yılmaz ve mahalle halkından sorunları dinlerken, yerel yönetimlere de çağrıda bulundu. 


“SERDAR MAHALLESİ GÖZ ARDI EDİLİYOR”

Acur, Serdar Mahallesi’nin İzmit’in en köklü mahallelerinden biri olduğunu söyleyerek, “Serdar halkı bu kadim mahallenin temsilcileri olarak ne yazık ki hak ettiklerini alamamaktadırlar. Serdar Mahallesi kaderine terk edilmiş, çözüm bekleyen sorunları yerel yönetimler tarafından göz ardı edilmiştir” ifadelerini kullandı. 


“HALKIMIZIN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Serdar Mahallesi’nde sokaklara ambulansın, itfaiyenin bile giremediğini ifade eden Acur, “Geçen bir yangının ardından itfaiye hortumuna 100 metre ek yapmış. Dolayısıyla devletimiz ve yerel yönetimlerimiz bu güzel ve kadim halkımızın taleplerine artık kulak vermelidir. Başta kentsel dönüşüm olmak üzere bu mahallede sorunlar çözülmelidir. Bizler Serdar Mahallesi’ndeki halkımızın sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.


Ana Sayfaya Dön

İletişim Bilgilerimiz

+90 539 820 13 69

info@media-cast.com

Kemalpaşa, Cumhuriyet Cd. No:74, 41200 İzmit/Kocaeli

Takip Edin

Created by H.B.A